Menu

Stalowe jajniki

Życie, związki damsko męskie, rozterki miłosne matki polki

Paluch i Doktorek

stalowejajnikiawarii

 Awaria trafiła na ostry dyżur, gdyż ponieważ uszkodziła sobie paznokieć od nogi. Pojechała, usiadła i czekała na chirurga- ubrana w letnia kolorowa sukienkę, klapeczki, okular na głowie, ksiazka w dłoni.

Przyszedl Pan Doktor- młody na oko 35-36 lat, okulary,niebieskie oczy, włosy krótko podcięte, szczupły do wysokich nie należał- zawezwał Awarie do gabinetu :

- co Panią do mnie sprowadza?

- paznokieć. Wziął sie i oderwał, ale ciut zostało a sama nie byłam w stanie poradzić sobie z nim.

Doktor obejrzał i postanowił zerwać paznokieć- oczywiście w znieczuleniu miejscowym. Poprosiłam lijedynie, aby był przy tym delikatny.

image5Poszlismy do zabiegowego- doktorek pędził a ja za nim tuptalam niczym gejsza zwracając lekko uwagę, ze nie nadążam. Weszliśmy- w międzyczasie została zawezwana pielęgniarka przez panie na recepcji- "ale nie potrzebuje, poradzę sobie sam"  lekko wprawiło mnie to w konsternacje- uczy sie czy co?!? 

Polozylam sie, doktorek wziął i dał mi zastrzyki w paluch- które po 10minutach nadal nie działały- to przyłożył kolejne dwa- oczekiwanie i o czym tu pogadac...

- Pana to chyba pacjenci nie lubią... Miał byc Pan delikatny ...

- no rożnie z tym bywa, ale sa i tacy co wracaja do mnie...

- w znieczuleniu ogólnym? 

- no to pani Awario, bierzemy sie za paznokieć...czuje Awaria cos? 

-takkk!!!! Miał byc doktor delikatny, na stole operacyjnym w znieczuleniu ogólnym to moze pan sobie w srodku przerzucać wnętrznościami jak sałatką, a ja tu leżę, widze, czuje...!!! Poza tym moze kawy sie napijemy, skoro i tak musimy czekać, az znieczulenie zacznie działać... 

- Pani Awario! Co sie pani tak nogi świeca, błyszczą?

- aaaaa, od olejku z brokatem, no przeciez jechałam do chirurga to jakos trzeba wyglądać...

Doktorek wziął i przyłożył kolejne dwa zastrzyki- Awaria prawie wykorkowała z bolu- nie minęły 2 minuty i voila- po paznokciu.

 

Z cała pewnością Awaria została zapamiętana przez Doktorka i pielęgniarkę, na wypisie ze szpitala zamiast subtelnego palca, paluszka widnieje PALUCH... ;)

Awaria duzo gada, trajkocze o pierdołach jak jest zestresowana, i śmieje sie :) dobrze, ze był to tylko paznokieć- nie wiem czy wytrzymaliby presje trajkotania :) 

 

 

© Stalowe jajniki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci